Czym jest rezonans magnetyczny?

Rezonans magnetyczny odgrywa ważną rolę w diagnozowaniu i profilaktyce zdrowotnej. Służy do analizy stanu zdrowia, w oparciu o analizę pól bioelektrycznych w komórkach ciała. Urządzenie generuje 32 raporty o stanie organizmu. Rezonans magnetyczny jest niezastąpiony w profilaktyce, wczesnemu zapobieganiu zaburzeniom równowagi i kondycji zdrowotnej. Po umieszczeniu czujnika w dłoni, dane są zbierane w ciągu kilku minut z różnych układów i narządów organizmu. Połączony z komputerem w trakcie analizy, porównuje, analizuje i przechowuje wyniki. Pozwala na wydrukowanie 32 uzyskanych raportów. Ponadto raporty przesyłane są na adres e-mail pacjenta. Rezonans magnetyczny oferuje nowe korzyści w zakresie analizy.

Wykazano, że zastosowanie takiego analizatora przekracza zakres analizy tkanek w porównaniu z innymi urządzeniami. Metoda analizy magnetycznym biorezonansem jest szybka, dokładna i nieinwazyjna. Metoda diagnostyczne szczególnie nadaje się do porównania wyników i efektów leczniczych oraz sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Kompleksowy raport generuje 32 analizy, w tym między innymi analizę:

 • układu krążenia i naczyń mózgowych,
 • stan i gęstość mineralna kości,
 • ilość pierwiastków śladowych,
 • poziom cukru we krwi,
 • kondycję przewodu pokarmowego, wątroby i woreczka żółciowego.

Na podstawie badania Rezonansem opracuję indywidualne zalecenia dietetyczne i odżywcze wraz z listą suplementów wspomagających organizm. Jest to najlepsza i najnowocześniejsza metoda w przypadku zapobiegania chorób jak również niezastąpiona podczas indywidualnie dobranej diety.

BADANIE KWANTOWYM REZONANSEM MAGNETYCZNYM

Otrzymasz szczegółową analizę pracy:

 1. układu sercowo‐naczyniowego,
 2. układu pokarmowego,
 3. wątroby,
 4. woreczka żółciowego
 5. trzustk
 6. nerek
 7. płuc
 8. układu nerwowego
 9. układu kostnego
 10. gęstość mineralną kości
 11. postęp reumatoidalny
 12. zawartość cukru we krwi
 13. parametry fizyczne
 14. zawartość toksyn w organiźmie
 15. zawartość pierwiastków śladowych
 16. analizę układu żeńskiego
 17. analizę układu męskiego
 18. prostaty
 19. skóry
 20. układu hormonalnego
 21. systemu odpornościowego
 22. zmianach w piersiach
 23. zawartość witamin
 24. zawartości aminokwasów
 25. index wzrostu kości
 26. oczy
 27. zawartość metali ciężkich
 28. występujące alergie
 29. zawartość koenzymów
 30. stanu obtłuszczenia
 31. zawartość kolagenu
 32. tempo bicia serca
 33. pomiar cholesterolu we krwi
 34. cykl menstruacyjny

Na podstawie badania Rezonansem opracuję indywidualne zalecenia dietetyczne i odżywcze wraz z listą suplementów wspomagających organizm. Jest to najlepsza i najnowocześniejsza metoda w przypadku zapobiegania chorób jak równiez niezastąpiona podczas indywidualnie dobranej diety.

Co to jest Kwantowy Rezonans Magnetyczny?

Kwantowy rezonans magnetyczny zastępuje potrzebę używania kosztownych urządzeń ultradźwiękowych, jądrowego rezonansu magnetycznego lub badania radiologicznego. Po umieszczeniu czujnika w dłoni, dane medyczne będą zbierane w ciągu kilku minut z różnych układów i narządów organizmu. Rezonans magnetyczny oferuje nowe korzyści w zakresie analizy. Wykazano, że zastosowanie takiego analizatora przekracza zakres analizy tkanek w porównaniu z innymi urządzeniami medycznymi.

Zasada analizy

Ciało ludzkie jest sumą wielu komórek, które stale rosną, rozwijają się, dzielą się, regenerują się i umierają.Poprzez proces komórkowego podziału, komórki odnawiają się. U dorosłego człowieka, około 25 milionów komórek ulega podziałowi każdej sekundy, a czerwone ciałka krwi odnawiają się z szybkością 100 milionów na minutę. W procesie komórkowego podziału i regeneracji, naładowane ciała jądra i dodatkowe elektrony jądrowe przemieszczają się nieustannie z dużą prędkością, przez co, emitują fale elektromagnetyczne, bez przerwy. Sygnał fal elektromagnetycznych emitowanych przez ludzkie ciało odzwierciedla stan zdrowia organizmu człowieka, a zatem różne sygnały fal elektromagnetycznych będą emitowane przez zdrowy lub chory organizm. Dany stan zdrowia może być analizowany, jeśli takie specyficzne sygnały fal elektromagnetycznych będą mierzone. Rezonans jest najnowszym instrumentem do analizy tego zjawiska. Fale o słabej magnetycznie częstotliwości ludzkiego ciała są zbierane przez odpowiedni czujnik i wzmacniane przez przyrząd ze wbudowanym mikroprocesorem, następnie dane są porównywane ze standardową kwantowego rezonansu i innymi wskaźnikami wbudowanymi w przyrząd do badania, i oceniana jest regularność fal stosując podejście Fouriera. Badanie i analiza może być zatem dokonane w różnych jednostkach chorobowych,poprzez analizę fali elektromagnetycznej organizmu i wszystkich jego systemów.

Analiza Rezonansem

Metoda analizy magnetycznym rezonansem kwantowym jest bardzo szybka, dokładna i nieinwazyjna; metody badania spektralnego szczególnie nadaje się do porównywania efektów leczniczych i produktów zdrowotnych oraz ogólnego sprawdzenia stanu zdrowia. Jest to ponad 30 głównych elementów analizy, w tym układu krążenia i naczyń mózgowych, stan i gęstość mineralną kości, ilość pierwiastków śladowych, ołowiu we krwi, reumatyzm, płuca i drogi oddechowe, nefropatii, cukru we krwi,stanu żołądka i jelit, wątroby i woreczka żółciowego, nerwów czaszkowych, ginekologii, prostaty, chorób kości, pierwiastki śladowe­ selen, żelazo, cynk, wapno, itp.

Cechy funkcjonalne:

Przewidywanie stanu chorobowego bez wcześniejszych objawów z tylko 10­ciu patologicznie zmienionych komórek, rezonans może wychwycić zmiany komórkowe i przewidzieć prekursora choroby. Podejmując badanie Rezonansem , będziesz mieć możliwość skutecznego zapobiegania różnych chorób przewlekłych.

Szybkość i dokładność: stan zdrowia organizmu i jego narządów można uzyskać w ciągu zaledwie kilku minut. Metoda analizy Rezonansem jest zaprojektowana tak, aby zaoszczędzić czas i energię. Baza danych została zatwierdzona wg ścisłej naukowej metody,statystyk chorobowych i prezentowanych wielu klinicznych przypadków, co daje dużą dokładność analizy.

Nieinwazyjne i bezbolesne: analiza pokaże Ci stan Twojego zdrowia bez kłucia i potrzeby badań radiologicznych.

Proste i wygodne: wystarczy abyś się zrelaksował i położył na 5 min. a rezonans przygotuje raport o kondycji twojego zdrowia.

Niezastąpiona podczas układania indywidualnie dobranej diety odchudzającej: aby uzyskać maksymalny efekt odchudzania istotna jest informacja o całym stanie zdrowia organizmu, równowadze hormonalnej, tempie przemiany lipidowej, zasobie makro i mikro elementów, szybkości perystaltyki jelit i pracy żołądka.

Analiza Rezonansem jest wyłącznie informacyjna, nie służy do diagnostyki medycznej.

Badanie rezonansem wykonujemy w pozycji lezącej;, nie wykonuje się badania podczas miesiączki; w dzień badania należy zachować umiarkowaną i lekkostrawną dietę, nie wolno nic jeść i pić na 3 godziny przed badaniem za wyjątkiem małych ilości wody.